Купувајте

Од дома, на работа или во движење

Заштедете

Време и пари

Испорака

Во цела Македонија за 2-3 дена Повеќе

Бесплатна испорака

За секоја нарачка над 2500 денари

Наградни поени

Регистрирајте се и заштедете 5% Повеќе

Весела дружина (кф200)

достапен со пред-нарачка Весела дружина (кф200)

Испорака само во Скопје или лично преземање!
Поради специфичноста на производот и можноста да дојде до негово оштетување при испораката во другите градови и населени места во Македонија, испораката ја вршиме само во Скопје.

Производот е достапен само со пред-нарачка! 
Направете пред-нарачка и ние во најкраток рок ќе Ве информираме за времето кое ни е потребно за да го подготвиме производот за Вас.

Прегледи: 661 Шифра на производот: КС069
Наградни поени: 45
Достапност: достапен со пред-нарачка
899 ден. Без ДДВ: 762 ден. Цена во наградни поени: 899

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


Дополнителни услуги:Весела дружина која бара само малку грижа и малку вода. Совршен подарок и уникатен декор за секој простор.

Мини градина со три различни видови на кактуси, засадени во керамичка саксија со дијаметар од 20 см и украсени со декоративен песок или камчиња во боја. Кактусите ги избираме од тие што во моментов ги имаме на залиха и може да бидат различни од тие на фотографиите.

Основни какрактеристики
Тип на производ мини градина
Карактеристики на кактусот/сукулентот
Максимална висина 20 см
Карактеристики на саксијата
Саксија керамичка
Дијаметар на саксија 20 см
Висина на саксија 09 см
Нема мислења и оцени за овој производ

Остави мислење и оцена за производот

Име:


Мислење: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Одличен

Внеси го кодот за верификација во полето:Како што се движи сонцето по небото, јин и јанг постепено си ги заменуваат местата, откривајќи го не..
899 ден.
Без ДДВ: 762 ден.
Декоративни камчиња во боја со големина од 2,5 до 20 милиметри. Кристалите од кварц, грани..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
Haworthia attenuata е прекрасен мал сукулент, препознатлив по белите линии кои се распоред..
189 ден.
Без ДДВ: 160 ден.
Gasteria bicolor var. liliputana е џуџеста форма на сукулентот кој е познат како Адво..
349 ден.
Без ДДВ: 296 ден.
Euphorbia polygona е растение кое многу личи, но не е кактус, туку е дел од сукулентите&nb..
219 ден.
Без ДДВ: 186 ден.
Euphorbia mammillaris е мал, симпатичен сукулент од родот Euphorbia, познати како млечки. Стеблото м..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.