Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Уникатно

Прикажи:
Сортирај по:
...цветам само за тебе! Mammillaria crinita subsp. wildii е еден од кактусите кои најдолго цветаа..
399 ден. Без ДДВ: 338 ден.