Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Уникатно

Прикажи:
Сортирај по:
Haworthia cuspidata е прекрасен сукулент во форма на розета. Народното име “Ѕвезден прозор..
329 ден. Без ДДВ: 279 ден.
Како што се движи сонцето по небото, јин и јанг постепено си ги заменуваат местата, откривајќи го не..
899 ден. Без ДДВ: 762 ден.
Mammillaria vetula subsp. gracilis е мал, елегантен кактус, препознатлив по..
249 ден. Без ДДВ: 211 ден.
Crassula arborescens subsp. undulatifolia е близок роднина на Дрвото на парите,&..
549 ден. Без ДДВ: 465 ден.
Весела дружина која бара само малку грижа и малку вода. Совршен подарок и уникатен декор за секој пр..
899 ден. Без ДДВ: 762 ден.
Интересна и уникатна комбинација на саксија и еден од најпопуларниот и најраспространетиот какт..
799 ден. Без ДДВ: 677 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Aichryson. Л..
499 ден. Без ДДВ: 423 ден.
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
549 ден. Без ДДВ: 465 ден.
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
1.119 ден. Без ДДВ: 948 ден.
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
1.199 ден. Без ДДВ: 1.016 ден.
Crassula ovata ‘Gollum’ е необична и многу интересна сорта на еден од најпопуларните сукуленти,..
549 ден. Без ДДВ: 465 ден.
Crassula ovata 'Hummel's Sunset' е една од најпопуларните сорти на сукулентот познат како Дрво ..
499 ден. Без ДДВ: 423 ден.
Crassula ovata ‘Minima’ е сукулент кој за разлика од основниот вид, има потенки стебла, по..
499 ден. Без ДДВ: 423 ден.
Crassula ovata ‘Minima’ е сукулент кој за разлика од основниот вид, има потенки стебла,&nb..
599 ден. Без ДДВ: 508 ден.
Crassula ovata ‘Minima’ е сукулент кој за разлика од основниот вид, има потенки стебла,&nb..
1.119 ден. Без ДДВ: 948 ден.