Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Хибрид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Сукуленти

Сукуленти
Прикажи:
Сортирај по:
Delosperma lehmannii е популарен сукулент со сиво-зелени листови кои се распоредени на тенки, но цве..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Delosperma lehmannii е популарен сукулент со сиво-зелени листови кои се распоредени на тенки, н..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Kalanchoe daigremontiana е необичен и многу атрактивен сукулент. Препознатлив е по сиво-зелените лис..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Sedum morganianum е многу популарен сукулент, кој најчесто се одгледува во висечки саксии. Неговите ..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Echeveria runyonii ‘Topsy Turvy’ е брзорастечеки сукулент во форма на розета со светли, сино-зелени ..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Echeveria runyonii ‘Topsy Turvy’ е брзорастечеки сукулент во форма на розета со светли, си..
349 ден. Без ДДВ: 296 ден.
Echeveria runyonii ‘Topsy Turvy’ е брзорастечеки сукулент во форма на розета со светли, си..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Echeveria setosa е популарен сукулент кој расте во форма на розета, со зелени листови кои се прекрие..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Echeveria setosa е популарен сукулент кој расте во форма на розета, со зелени листови кои се пр..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
х Pachyveria 'Moonglow' е прекрасен сукулент со сино-зелени листови, распоредени во форма на розета...
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Pachyphytum oviferum е мал, неодоливо сладок сукулент во форма на розета, со листови чија боја се пр..
179 ден. Без ДДВ: 152 ден.
Pachyphytum oviferum е мал, неодоливо сладок сукулент во форма на розета, со листови чија боја ..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Базирано на 1 оценки.
Pachyphytum oviferum е мал, неодоливо сладок сукулент во форма на розета, со листови чија боја ..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Пакет од 6 (3 кактуси + 3 сукуленти) различни видови на кактуси и сукуленти. Мож..
1.319 ден. 1.189 ден. Без ДДВ: 1.008 ден.
Пакет од 12 (6 кактуси + 6 сукуленти) различни видови на кактуси и сукуленти. Можност која не с..
1.789 ден. 1.519 ден. Без ДДВ: 1.287 ден.