Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Хибрид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Сукуленти

Сукуленти
Прикажи:
Сортирај по:
Sempervivum arachnoideum е уште еден од сукулентите познати како Чувар на куќа. Препознатл..
89 ден. Без ДДВ: 75 ден.
Sempervivum tectorum ‘Oddity’ е интересна и необична сорта на популарниот Чувар на куќа. Поради..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Sempervivum tectorum ‘Oddity’ е интересна и необична сорта на популарниот Чувар на куќа.&n..
99 ден. Без ДДВ: 84 ден.
Sempervivum 'Red Beauty' е сукулент од групата познати како Чувар на куќа. Препознатлив е по не..
229 ден. Без ДДВ: 194 ден.
Agave americana ‘Marginata’ е еден од најубавите и најбараните сукуленти. Жива скулптура која не ост..
3.489 ден. Без ДДВ: 2.957 ден.
Graptopetalum paraguayense е популарен сукулент во форма на розета кој потекнува од Мексико. Бојата ..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Echeveria pulidonis е прекрасен сукулент во форма на розета, со зелени листови кои се црвени на крае..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Agave americana ‘Marginata’ е еден од најубавите и најбараните сукуленти. Жива скулптура која не ост..
229 ден. Без ДДВ: 194 ден.
Agave americana ‘Marginata’ е еден од најубавите и најбараните сукуленти. Жива скулптура која не ост..
159 ден. Без ДДВ: 135 ден.