Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Хибрид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Сукуленти

Сукуленти
Прикажи:
Сортирај по:
Echeveria ‘Perle Von Nürnberg’ е прекрасен сукулент во форма на розета со листови во интересна ..
349 ден. Без ДДВ: 296 ден.
Echeveria ‘Perle Von Nürnberg’ е прекрасен сукулент во форма на розета со листови во интересна ..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Hylotelephium sieboldii, сеуште познат и како Sedum sieboldii е интересен и лесен за одгле..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Agave americana е еден од најголемите и највеличествените видови на Agave. Овој популарен и широко р..
2.589 ден. Без ДДВ: 2.194 ден.
Aloe arborescens е уште еден вид на Алое кој е многу популарен меѓу одгледувачите, но е познат ..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Aloe arborescens е уште еден вид на Алое кој е многу популарен меѓу одгледувачит..
279 ден. Без ДДВ: 236 ден.
Aloe arborescens е уште еден вид на Алое кој е многу популарен меѓу одгледувачит..
499 ден. Без ДДВ: 423 ден.
Aloe arborescens е уште еден вид на Алое кој е многу популарен меѓу одгледувачит..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
x Graptoveria 'Opalina' е атрактивен хибрид во форма на розета, добиен со вкрстување на Echeveria co..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
x Graptoveria 'Opalina' е атрактивен хибрид во форма на розета, добиен со вкрстување на&nb..
279 ден. Без ДДВ: 236 ден.
x Graptoveria 'Opalina' е атрактивен хибрид во форма на розета, добиен со вкрстување на&nb..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Sedum burrito е многу популарен и атрактивен сукулент, идеален за висечки саксии. Препознатлив е по ..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Aloe humilis е симпатичен, нискорастечки сукулент, познат како Пајак Алое. Препознатлив е по ли..
179 ден. Без ДДВ: 152 ден.
Aloe humilis е симпатичен, нискорастечки сукулент, познат како Пајак Алое. Препознатлив е ..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Aloe humilis е симпатичен, нискорастечки сукулент, познат како Пајак Алое. Препознатлив е ..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.