Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија
Пакување
Боја
Пакување

Репроматеријали

Прикажи:
Сортирај по:
Сет од 5 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 11 сантиметри.  Се употре..
39 ден. Без ДДВ: 33 ден.
VALENTIN - Течно ѓубриво за кактуси со калиум и микроелементи. Состав: NPK  (азот+фосфо..
119 ден. Без ДДВ: 101 ден.
Течно, мулти-хранливо, органско, минерално ѓубриво наменето специјално за кактуси и други сукуленти ..
129 ден. Без ДДВ: 109 ден.