Купувајте

Од дома, на работа или во движење

Заштедете

Време и пари

Испорака

Во цела Македонија за 2-3 дена Повеќе

Бесплатна испорака

За секоја нарачка над 2500 денари

Наградни поени

Регистрирајте се и заштедете 5% Повеќе

Сет од 10 пластични саксии ф90

Сет од 10 пластични саксии ф90
Прегледи: 703 Шифра на производот: СА001
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
59 ден. Без ДДВ: 50 ден. Цена во наградни поени: 49
Количина: Стави во кошничка

Сет од 10 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 9 сантиметри.

Се употребуваат повеќе години, лесни се, лесно се манипулира со нив, не се кршат и сончевите зраци не ги горат. Освен за огледување на кактуси и сукуленти може да се употребуваат и за одгледување на расад и други видови на цвеќе.

Основни какрактеристики
Тип на производ саксија
Карактеристики на кактусот/сукулентот
Максимална висина 07 см
Карактеристики на саксијата
Дијаметар на саксија 09 см
Нема мислења и оцени за овој производ

Остави мислење и оцена за производот

Име:


Мислење: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Одличен

Внеси го кодот за верификација во полето:Сет од 5 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 11 сантиметри.  Се употре..
39 ден.
Без ДДВ: 33 ден.
Сет од 5 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 10,5 сантиметри.  Се упот..
39 ден.
Без ДДВ: 33 ден.
Декоративни камчиња во боја со големина од 2,5 до 20 милиметри. Кристалите од кварц, грани..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
Opuntia microdasys е симпатичен, многу популарен и еден од најодгледуваните кактуси. Препознатлив е ..
219 ден.
Без ДДВ: 186 ден.
Размножувањето со семе е најпредизвикувачкиот начин за секој љубител и одгледувач на катуси или суку..
39 ден.
Без ДДВ: 33 ден.
Керамичка саксија со дијаметар од 9 сантиметри и висина од 8 сантиметри. ..
39 ден.
Без ДДВ: 33 ден.