Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Пакување

Препарати

Препарати

Ѓубрива и средства за заштита

Прикажи:
Сортирај по:
VALENTIN - Течно ѓубриво за кактуси со калиум и микроелементи. Состав: NPK  (азот+фосфо..
119 ден. Без ДДВ: 101 ден.
Течно, мулти-хранливо, органско, минерално ѓубриво наменето специјално за кактуси и други сукуленти ..
129 ден. Без ДДВ: 109 ден.