Купувајте

Од дома, на работа или во движење

Заштедете

Време и пари

Испорака

Во цела Македонија за 2-3 дена Повеќе

Бесплатна испорака

За секоја нарачка над 2500 денари

Наградни поени

Регистрирајте се и заштедете 5% Повеќе

Јин и јанг (кф200)

Јин и јанг (кф200)

Испорака само во Скопје или лично преземање!
Поради специфичноста на производот и можноста да дојде до негово оштетување при испораката во другите градови и населени места во Македонија, испораката ја вршиме само во Скопје.

Прегледи: 680 Шифра на производот: КС068
Наградни поени: 45
Достапност: На залиха
899 ден. Без ДДВ: 762 ден. Цена во наградни поени: 899

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


Дополнителни услуги:Количина: Стави во кошничка

Како што се движи сонцето по небото, јин и јанг постепено си ги заменуваат местата, откривајќи го непознатото, и криејќи го познатото.

Уникатна мини градина со два различни видови на кактуси засадени во керамичка саксија со дијаметар од 20 см и украсени со декоративен песок и камчиња во боја. Кактусите ги избираме од тие што во моментов ги имаме на залиха и може да бидат различни од тие на фотографијата.

Основни какрактеристики
Тип на производ мини градина
Карактеристики на кактусот/сукулентот
Максимална висина 13 см
Карактеристики на саксијата
Саксија керамичка
Дијаметар на саксија 20 см
Висина на саксија 09 см
Нема мислења и оцени за овој производ

Остави мислење и оцена за производот

Име:


Мислење: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Одличен

Внеси го кодот за верификација во полето:Весела дружина која бара само малку грижа и малку вода. Совршен подарок и уникатен декор за секој пр..
899 ден.
Без ДДВ: 762 ден.
Декоративни камчиња во боја со големина од 2,5 до 20 милиметри. Кристалите од кварц, грани..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
Mammillaria vetula subsp. gracilis е мал, елегантен кактус, препознатлив по..
249 ден.
Без ДДВ: 211 ден.
Mammillaria crinita subsp. wildii е еден од кактусите кои најдолго цветаат. Во пролет..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.
x Chamaelobivia 'Captain Jessop' е популарен хибрид кој е добиен со вкрстување на кактусот (Ech..
219 ден.
Без ДДВ: 186 ден.