Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Капиталци

Капиталци
Прикажи:
Сортирај по:
Austrocylindropuntia subulata е атрактивен, високорастечки кактус кој расте во форма на грмушка или ..
1.499 ден. Без ДДВ: 1.270 ден.
Agave americana е еден од најголемите и највеличествените видови на Agave. Овој популарен и широко р..
2.589 ден. Без ДДВ: 2.194 ден.
Agave americana ‘Marginata’ е еден од најубавите и најбараните сукуленти. Жива скулптура која не ост..
3.489 ден. Без ДДВ: 2.957 ден.