Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Хибрид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Кактуси

Кактуси
Прикажи:
Сортирај по:
Disocactus x hybridus е еден од најраспространетите и најодгледуваните кактуси. Овој хибрид е добиен..
399 ден. Без ДДВ: 338 ден.
Tephrocactus articulatus е мал, спорорастечки кактус кој наликува на шишарка и поради тоа е познат и..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.