Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Достапни со пред-нарачка

Производи кои се достапни само со пред-нарачка.

Направете пред-нарачка на производот кој го посакувате и ние ќе Ве информираме дали во моментов имаме материјали за негова подготовка и за колку време ќе бидеме во можност да го подготвиме за Вас.

Прикажи:
Сортирај по:
Haworthia cuspidata е прекрасен сукулент во форма на розета. Народното име “Ѕвезден прозор..
329 ден. Без ДДВ: 279 ден.
Весела дружина која бара само малку грижа и малку вода. Совршен подарок и уникатен декор за секој пр..
899 ден. Без ДДВ: 762 ден.
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
1.119 ден. Без ДДВ: 948 ден.
Crassula ovata 'Hummel's Sunset' е една од најпопуларните сорти на сукулентот познат како ..
179 ден. Без ДДВ: 152 ден.
Crassula ovata ‘Minima’ е сукулент кој за разлика од основниот вид, има потенки стебла,&nb..
599 ден. Без ДДВ: 508 ден.
Crassula ovata ‘Minima’ е сукулент кој за разлика од основниот вид, има потенки стебла, по..
499 ден. Без ДДВ: 423 ден.
Austrocylindropuntia subulata е атрактивен, високорастечки кактус кој расте во форма на грмушка или ..
1.499 ден. Без ДДВ: 1.270 ден.