Избришете ги сите филтри
Филтирирај по цена
Достапност
Тип на производ
Род
Вид
Максимална висина
Саксија
Дијаметар на саксија

Достапни со резервација

Производи кои во моментов ги нема на залиха, но ќе бидат дел од производите во нашата следна набавка, од кои Вие може да си резервирате еден или повеќе примероци или производи.

Направете резервација, ние ќе Ве информираме кога ја очекуваме следната набавка и доколку Ви одговара ќе Ве ставиме во листата на чекање на резервирани производи. 

Прикажи:
Сортирај по:
Pachyphytum longifolium е интересен сукулент со сино-зелени листови, кафеави на врвовите и груп..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Echinocereus viereckii subsp. morricalii е нискорастечки кактус со прекрасни големи ц..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Echeveria ‘Perle Von Nürnberg’ е прекрасен сукулент во форма на розета со листови во интересна ..
349 ден. Без ДДВ: 296 ден.
Agave americana е еден од најголемите и највеличествените видови на Agave. Овој популарен и широко р..
2.589 ден. Без ДДВ: 2.194 ден.
Agave americana ‘Marginata’ е еден од најубавите и најбараните сукуленти. Жива скулптура која не ост..
3.489 ден. Без ДДВ: 2.957 ден.