Купувајте

Од дома, на работа или во движење

Заштедете

Време и пари

Испорака

Во цела Македонија за 2-3 дена Повеќе

Бесплатна испорака

За секоја нарачка над 2500 денари

Наградни поени

Регистрирајте се и заштедете 5% Повеќе

Декоративен песок во боја 0,8-2,5 мм (1 кг)

нема на залиха Декоративен песок во боја 0,8-2,5 мм (1 кг)
Прегледи: 713 Шифра на производот: ДМ002
Наградни поени: 3
Достапност: нема на залиха
69 ден. Без ДДВ: 59 ден. Цена во наградни поени: 69

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:

* Боја:

Количина: Стави во кошничка

Декоративен песок во боја со големина од 0,8 до 2,5 милиметри. Кристалите од кварц, гранит и мермер се водоотпорни и издржливи на атмосферски влијанија. Достапни се во повеќе бои и нијанси, преку кои може да внесете дополнително шаренило во Вашиот дом, канцеларија или друг простор. Може да се користат за декорација на собно и вештачко цвеќе, аквариуми, но и за забава на децата во игротеките или во домашен амбиент.

Производот го добивате во полиетленска кеса, во пакување од 0,5 или 1 килограм.

Основни какрактеристики
Тип на производ декоративен песок
Пакување 1 кг
Нема мислења и оцени за овој производ

Остави мислење и оцена за производот

Име:


Мислење: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Одличен

Внеси го кодот за верификација во полето:Декоративни камчиња во боја со големина од 2,5 до 20 милиметри. Кристалите од кварц, грани..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Декоративн песок во боја со големина од 0,2 до 0,8 милиметри. Кристалите од кварц, гранит ..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Камчиња во природна боја со големина од 2,5 до 20 милиметри. Идеални за декорација на кактуси и суку..
69 ден.
Без ДДВ: 59 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Aichryson laxum е еден од најпопуларните и најатрактивните видови на сукуленти од родот Ai..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
1 оцена
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
229 ден.
Без ДДВ: 194 ден.
Crassula ovata е еден од најпопуларните сукуленти, познат како Дрво на парите, Дрво на среќата ..
549 ден.
Без ДДВ: 465 ден.
Aloe humilis е симпатичен, нискорастечки сукулент, познат како Пајак Алое. Препознатлив е ..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Crassula arborescens subsp. undulatifolia 'Blue Bird' е близок роднина на Дрвото..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Opuntia microdasys var. pallida 'Monstrose' е интересна сорта на кактусот познат како..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.